KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15618292
nr 1561 8292
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 67. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 115x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 september 2023
kl 20:26:40
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr